Hlavným cieľom portálu BIOplasty.sk je objasnenia pojmu "bioplasty" a ich postupná aplikácia do nášho každodenného života hlavne z dôvodu ich pozitívneho dopadu na životné prostredie. Na našom portáli nájdete základné informácie o tom, čo sú to BIOPLASTY a prečo by mali v krátkej dobe nahradiť plasty tradičné vyrábané z ropy, dozviete sa čo je to BIODEGRADÁCIAKOMPOSTOVANIE a ako súvisia s bioplastami.

V našom eshope nájdete širokú ponuku bio výrobkov, ako sú BIOVRECIA, BIOSÁČKY, BIOTAŠKY, BIOFÓLIE, BIOPOHÁRE, BIOTANIEREBIOPRÍBORY a BIOSLAMKY. Každý ponúkaný sortiment bio výrobkov je rozdelený na časť maloobchodnú a veľkoobchodnú, ktorá je určená aj pre samosprávy. Okrem toho tu je aj kategória určená špeciálne pre výrobné spoločnosti.

Na stránke PORADENSTVO sa dozviete, že Vám môžeme poradiť a pomôcť pri zorganizovaní BIO alebo EKO podujatia, ak chcete začať kompostovať a ak chcete začať vyrábať bioplasty.

Pri základnej registrácii poskytujeme zákaznícku zľavu 3%. Ak budete zaradený do zákazníckej skupiny VEĽKOOBCHOD alebo SAMOSPRÁVA, získate zľavu 5% zo základnej ceny.

Ak aj Vám záleží na zdravšom životnom prostredí, tak Vás pozývame využiť niektorú z našich ponúkaných služieb.